Ismerje meg a JAS magyarországi csapatát

Ők azok, akik tudásukkal, felkészültségükkel, segítőkészségükkel segíteni fognak abban, hogy szállítmánya, csomagja a lehető leggyorsabban, a legnagyobb biztonságban eljusson arra a helyre, ahová csak szeretné. Mindezt úgy, hogy az ügyintézés összes feladata csapatunkra hárul. Nem véletlenül: remekül értünk a szállítmányozáshoz… és szeretjük is csinálni.

Vezetőség

Tonelli Pál

Tonelli Pál

ügyvezető igazgató

ptonelli@jashungary.com

Balogh Anett

Balogh Anett

irodavezető

abalogh@jashungary.com 20/4317600

Operatív munkatársak

Légi szállítás

air@jashungarycom
Völgyesi Katalin

Völgyesi Katalin

légi export munkatárs

kvolgyesi@jashungary.com 20/8011511

Csetneki Viktória

Tóth-Csetneki Viktória

légi import munkatárs

vcsetneki@jashungary.com 20/4510409

Hegedűsné Nagy Agnes

Hegedűsné Nagy Ágnes

légi adminisztráció

anagy@jashungary.com 20/3110336

Tengeri szállítás

ocean@jashungary.com
Szakács Gabriella

Szakács Gabriella

tengeri export LCL

gszakacs@jashungary.com 20/2788681

Sárosi Judit

Sárosi Judit

tengeri export FCL

jsarosi@jashungary.com 20/4112161

Csetneki Nikolett

Csetneki Nikolett

tengeri import munkatárs

ncsetneki@jashungary.com 20/5210977

Hegedűs Zoltán

Hegedűs Zoltán

vámcsoport vezető

zhegedus@jashungary.com 29/350-005

Értékesítés

Csontos Cecilia

Csontos Cecilia

értékesítő

ccsontos@jashungary.com 20/3136255

default-female-user-profile-image

Györfi Andrea

árajánlatok

agyorfi@jashungary.com 20/3415833

Pénzügy

Andriska Márta

Andriska Márta

pénzügyi vezető

mandriska@jashungary.com 20/9316668

Gundrum Gabriella

Gundrum Gabriella

pénzügyi munkatárs

ggundrum@jashungary.com 20/3109943

Pinczi Krisztina

Pinczi Krisztina

pénzügyi munkatárs

kpinczi@jashungary.com 20/4991101